Sayfa Yükleniyor
SEPETİM

Değerli müşterilerimiz, Koronavirüs ile mücadelede kamu otoriteleri tarafından alınan kararları yakından taki ediyoruz. Ürünlerinizin teslimatı konusunda kargo hizmetleri kesintisiz devam etmektedir. Yoğunluk nedeni ile yaşanacak ufak gecikme ve aksaklıklardan dolayı özür diler, siparişlerinizin teslim sürelerinde herhangi bir önceliklendirme yapılmadığını hatırlatmak isteriz.

HAKKIMIZDA

ÖZTAD GIDA HAKKIMIZDA

ÖZTAD S.Ö. ve KESTEL markalarını bünyesinde bulunduran firmamız 2006 yılında yılların tecrübesi ile SAMİ ÖZALP destekleri ile Öztad Gıda San. Ltd Şti. olarak üretime başlamıştır. Vizyon olarak önce kalite ve hijyeni benimseyen firmamız önce sanayi tipi ürünlerle üretime başlamış olup daha sonra müşteri talepleri doğrultusunda perakende ürünleri de en iyi kalitede üretim portföyüne almıştır.

Bursa ili Kestel ilçesinde bulunan tesisimizde başta kestane şekeri ve çeşitleri olmak üzere yeşil ceviz reçeli , yeşil incir reçeli, kabak şekeri gibi değişik reçel ve meyve şekerlemelerini de üretilerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Fabrikadan Mutfağınıza Lezzetler

Sizlere Özel Ürünler

Hızlı & Güvenli Ödeme

200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

WEB DESIGN BRAND MEDYA